В Червоноградській ДПІ проведено тренінг для платників податків

В Червоноградській ДПІ проведено тренінг для платників податків

У Центрі обслуговування платників Червоноградської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області відбувся тренінг для платників податків. Під час проведення заходу фахівці ДПІ розповіли присутнім про переваги використання Електронного кабінету платника.

В ході тренінг-навчання надано практичні поради щодо користування Електронним кабінетом, роз`яснено  порядок отримання електронного цифрового підпису та надано практичні поради з електронного звітування.

Також надано комплекс практичних заходів в частині реєстрації програмних реєстраторів розрахункових операцій, яке запустила ДПС України, наголошено про необхідність надання відомостей про господарську одиницю, де буде застосовуватися ПРРО, а саме Повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою №20-ОПП.

Крім цього звернули увагу присутніх, що Електронний кабінет платника податків є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надаватиме безконтактні способи взаємодії платників податків та ДПС з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Водночас фахівці ДПІ нагадали і про кампанію одноразового декларування, зазначивши, якщо громадяни мають бажання легалізувати неоподатковані в минулому активи, вони можуть подати до органів ДПС добровільну декларацію, скориставшись Електронним кабінетом платника.

Поширити: