В Червоноградській ДПІ проведено тренінг для платників податків

В Червоноградській ДПІ проведено тренінг для платників податків

У Центрі обслуговування платників Червоноградської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області відбувся тренінг для платників податків. Під час проведення заходу фахівці ДПІ розповіли присутнім про застосування РРО/ПРРО з першого січня 2022 року для платників єдиного податку 2-4 груп та про можливість легалізації неоподаткованих доходів у рамках податкової амністії.

В ході тренінг-навчання надано практичні поради щодо користування Електронним кабінетом, роз`яснено  порядок отримання електронного цифрового підпису та надано практичні поради з електронного звітування.

Було надано комплекс практичних заходів в частині реєстрації програмних реєстраторів розрахункових операцій, яке запустила ДПС України.

Також наголошено про необхідність надання відомостей про господарську одиницю, де буде застосовуватися ПРРО, а саме Повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою №20-ОПП.

Крім цього фахівці ДПІ звернули увагу присутніх, що з 1 січня 2022 року є обов'язковим застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку другої-четвертої груп, які проводять готівкові розрахунки (незалежно від отриманого доходу за попередній рік).

Поширити: