Червоноградською ДПІ проведено тренінг-навчання щодо роз’яснення новацій застосування РРО/ПРРО з 2022 року
У рамках проведення роз’яснювальної кампанії фахівці Червоноградської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області періодично проводять тренінги-навчання з фізичними особами – підприємцями щодо роз’яснення новацій застосування РРО/ПРРО з 2022 року.
В ході тренінг-навчання присутнім надано практичні поради щодо користування Електронним кабінетом, роз`яснено порядок отримання електронного цифрового підпису та надано комплекс практичних заходів в частині реєстрації програмних реєстраторів розрахункових операцій, яке запустила ДПС України.
Зокрема, надано допомогу у користуванні електронними сервісами ДПС на комп’ютері з доступом до мережі Інтернет, який знаходиться в ЦОП.
Фізичним особам-підприємцям надано всю актуальну інформацію про встановлення «ПРРО Каса», в т.ч. покрокову інструкцію щодо завантаження програмного забезпечення «ПРРО Каса» на Windows.
Наголошено, що перед тим, як почати реєструвати ПРРО, необхідно надати відомості про господарську одиницю, де буде застосовуватися ПРРО, а саме Повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою №20-ОПП (J/F F1312004).
Реєстрація ПРРО проводиться на підставі заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (J/F1316604). У разі відсутності підстав для відмови у реєстрації, ПРРО реєструється шляхом присвоєння програмним забезпеченням фіскального сервера фіскального номера ПРРО із внесенням даних до Реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій.
Також суб’єкт господарювання, який зареєстрував ПРРО, подає Повідомлення про надання інформації щодо квалiфiкованих/удосконалених сертифiкатiв вiдкритих ключiв, якi застосовуються в ПРРО за ф. № 5-ПРРО (J/F1391802) з інформацією про ідентифікатор ключа з сертифікату, який використовується для підпису, щодо того працівника, якому надані повноваження проводити розрахункові операції.