Про новації податкового законодавства інформують Червоноградські податківці

Про новації податкового законодавства інформують Червоноградські податківці

Про необхідність обов’язкового використання РРО чи ПРРО та інші актуальні питання прозвучали під час виїзної зустрічі начальника відділу електронних сервісів Червоноградської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Львівській області Катерини-Руслани Тхір із підприємцями міста Червонограда.

Катерина-Руслана Тхір зазначила, що наразі від застосування касових апаратів звільнені лише “єдинщики” I групи та фізичні особи - підприємці, які здійснюють торгівлю в сільській місцевості та відповідають певним критеріям. Також розповіла про програмний РРО, який є альтернативою класичному. Зокрема зазначила, що на сайті ДПС України можна знайти безкоштовне програмне забезпечення для ПРРО, і його можна завантажити як для операційної системи Windows так і для Android. На сайті можна ознайомитись з інструкціями як користуватися програмним реєстратором розрахункових операцій, та отримати відповіді на питання, які можуть виникнути в процесі роботи.

Також Катерина-Руслана Тхір звернула увагу за яких умов виникає обов’язок у підприємців вести облік товарних запасів, розповіла про податкову амністію та нагадала про електронні сервіси ДПС. Окрім того нагадала і про початок деклараційної кампанії доходів громадян за 2021 рік та перелічила види доходів, які необхідно задекларувати громадянам.

Платники податків отримали відповіді на питання, які цікавили та друковану продукцію, яка містить актуальну на даний час інформацію (про застосування РРО чи ПРРО, податкову амністію та деклараційну кампанію доходів громадян). 

Поширити: