Особливості одноразового декларування та інші податкові новації обговорили піч час зустрічі в Червоноградській ДПІ

Особливості одноразового декларування та інші податкові новації обговорили піч час зустрічі в Червоноградській ДПІ

Нещодавно начальник Червоноградської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксана Полтавець провела зустріч з платниками податків, під час якої поряд із новаціями податкового законодавства нагадала про одноразове (спеціальне) декларування.

Зокрема, під час зустрічі Оксана Полтавець нагадала платникам, що кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів громадян триватиме до 1 вересня 2022 року. Також інформувала присутніх, що під час податкової амністії можна легалізувати як активи, що знаходяться на території України, так і за її межами.

«Подання такої декларації є правом, а не обов’язком фізичної особи. Варто знати що декларант звільняється від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності у випадку декларування таких активів та сплати збору», – наголосила Оксана Полтавець.

На закінчення зустрічі очільниця інспекції розповіла про новації у застосуванні РРО та ПРРО, звернула увагу, що закінчується термін подання декларації про застосування податкової знижки за понесеними витратами у 2020 році. Крім цього, Оксана Полтавець розповіла про електронні сервіси ДПС, за допомогою яких платники можуть отримати інформацію про стан розрахунків з бюджетом, терміни подання звітності та ознайомила з порядком сплати податків, єдиного внеску до бюджету через єдиний рахунок.

Поширити: