Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Щодо запровадження культурно-мистецького простору для осіб з особливими потребами та ветеранів

Щодо запровадження культурно-мистецького простору   для осіб з особливими потребами та ветеранів

          ГО «Яскрава країна» має більше ніж 17-річний досвід успішної реалізації потужних всеукраїнських та міжнародних соціально-мистецьких проєктів. Серед численних арт-фестивалів, конкурсів, форумів та мистецьких акцій нашої організації особливе значення мають інклюзивні проєкти. Одним із них є проєкт по створенню Арт-платформи «INталанти-митціUA».

         Арт-платформа «INталанти-митціUA» - це інклюзивний культурно-мистецький проєкт, що реалізується завдяки підтримці Українського культурного фонду. Проєкт передбачає створення мистецького простору - веб-ресурсу «Intalanty.ua», на якому буде розміщена систематизована інформація про методики, види інклюзивної творчості, досвід організацій і партнерів, про інклюзивні мистецькі практики, відеоконтент, методичні рекомендації, матеріали для заняття творчістю людей з інвалідністю.

        Цей веб-ресурс буде корисний для: дітей та молоді з інвалідністю, їх батьків і людей з інвалідністю інших вікових категорій, для пошуку зручного заняття творчістю; фахівців спеціалізованих мистецьких студій, творчих гуртків, шкіл та інших закладів, які працюють з дітьми та молоддю з інвалідністю або планують створювати інклюзивні групи. Основна мета проєкту – створення доступної платформи для поширення інклюзивних продуктів для задоволення культурних потреб людей з інвалідністю.

        Бажаючі співпрацювати в даному напрямку, можуть у зручному форматі надати ГО «Яскрава країна» інформацію про себе (назва організації; ім'я та прізвище керівника; контакти (телефон, адреса, e-mail, web тощо); вид інклюзії та вік осіб з інвалідністю (медичне спрямування, соціальна категорія, інші особливості); напрямок творчості) для формування бази даних.

       

(за інформацією ГО «Яскрава країна», jaskrava.kraina@gmail.com)

Поширити: