Налагоджуємо контакти з європейським бізнесом


22.06.2022
ПОШИРИТИ

Минулого тижня Червоноградський міський голова Андрій Залівський разом з підприємцем Назарієм Білобраном, який безпосередньо налагодив комунікацію з представниками Європарламенту, провели ряд зустрічей у Брюселлі, під час яких обговорювали перспективи інвестування в місто, а також будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб.
Відтак, в рамках візиту, Андрій Залівський та очільниця компанії «IEG - Inception Elite GmbH» Рамона Манеску, підписали меморандум про співпрацю щодо залучення коштів Євросоюзу, інвестування європейського бізнесу в розвиток Червонограда та створення нових робочих місць.
 
Під час зустрічі з депутатами та віцепрезидентом Європарламенту Піною Пічерно, Андрій Залівський обговорив перспективи будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб на території Червоноградської громади.
Окрім того, в рамках візиту учасники нашої делегації провели перемовини з представники європейського бізнесу, зокрема, очільником Конфедерації індустрії Італії (General Confederation of Italian Industry) Маттео Борсані. Під час зустрічі Андрій Залівський презентував інвестиційний план розвитку Червонограда та окреслив перспективи інвестування в нашу громаду, з огляду на можливості прийнятого наприкінці минулого року закону України №5600. До слова, вже цього року планується візит до нашого міста італійської делегації.

Категорії

Новини

Останні новини

29.06.2022
Нові норми бездимного законодавства: що й де заборонено курити з 11 липня 2022 року

Війна спровокувала підвищення рівня стресу серед українців. А це призводить до ризикованої поведінки, у тому числі збільшення споживання тютюну. І в контексті цього доречно нагадати про ризики пасивного куріння та вдихання вторинних аерозолів. Згідно з даними ВООЗ, глобальна тютюнова епідемія щороку вбиває понад 1 мільйон людей у світі та близько 13 000 українців, які не є курцями та помирають через хвороби, спричинені вторинним тютюновим димом.

28.06.2022
Які рішення прийняли виконкомівці на черговому засіданні?

28 червня відбулося засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради. Члени виконкому погодили зміни до тимчасового договору про організацію пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування - йдеться про маршрути Червоноград-Волсвин, Червоноград-Борятин, Червоноград-Острів. Відтак передбачено після завершення дії воєнного стану в стислі терміни визначити перевізника на цих маршрутах.

28.06.2022
До уваги орендарів комунального майна!

На період дії воєнного стану орендарі комунального майна сплачуватимуть на 30% менше, а ФОПів-захисників України від орендної плати звільнено. Таке рішення прийняли депутати міської ради під час чергового засідання сесії.